Co wyróżnia markę Rebelhorn?

rebelhorn

W skład oferty marki Rebelhorn wchodzi przede wszystkim wysokiej jakości odzież motocyklowa. Producent cieszy się uznaniem od wielu lat, tworzy zaawansowane ubrania dla najbardziej wymagających miłośników jednośladów. W asortymencie znaleźć można rękawice, buty, kombinezony, kurtki, spodnie czy odzież termoaktywną.

Dlaczego warto kupić produkty Rebelhorn?

Rebelhorn to firma istniejąca od ponad 20 lat. Ma ciekawą historię – jej założycielem był motocyklista mierzący przeszło 190 cm wzrostu. Nie mógł nigdzie znaleźć odpowiedniej kurtki motocyklowej dla siebie i wpadł na pomysł założenia własnego przedsiębiorstwa. Obecnie Rebelhorn oferuje mnóstwo różnego rodzaju produktów cenionych przez fanów motocykli, które można znaleźć np. pod tym linkiem. Produkty te wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Produkowane są przez profesjonalistów z najlepszych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne czy skóra. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dostępne są rozmiary odpowiednie zarówno dla niższych, jak i wyższych motocyklistów. Ponadto producent podąża za modą i projektuje każdą kolekcję w oparciu o obowiązujące trendy.

 rebelhorn

Jaka odzież motocyklowa wchodzi w skład oferty Rebelhorn?

Rękawice motocyklowe od Rebelhorn przypadną do gustu sportowcom, fanom cruiserów czy jednośladów turystycznych. Niskie i wysokie buty produkowane są z wysokiej jakości skóry. Kombinezony charakteryzują się dopasowanym krojem, kurtki gwarantują swobodę ruchów, natomiast spodnie i ubrania termoaktywne poprawiają komfort jazdy bez względu na panującą temperaturę.